SAMSUNG SM-G990BLGDEUE S21 FE 5G DUOS 6/128GB OLIVE GREEN

➤ Na objednávku

Technické parametre Galaxy S21 FE 5G

134.00€
169.00€
65.00€
749.00 € cena s DPH
624.17 cena bez DPH
Vyberte si spôsob splátky
Sledovať produkt
Overiť dostupnosť
Popis produktu

Technické parametre Galaxy S21 FE 5G

Displej

6,4" (16,3cm) FHD+ displej Dynamic AMOLED 2X[i]

Plynulé zobrazovanie s frekvenciou 120 Hz[ii]

Snímanie dotykov v hernom režimu so vzorkovacou frekvenciou 240 Hz[iii]

Funkcia Eye Comfort Shield s inteligentným riadením intenzity modrého svetla

Zabezpečenie

Snímač odtlačkov prstov

Rozmery a hmotnosť

74,5×155,7×7,9 mm, 177 g

Fotoaparát

Zadný

12 Mpx ultraširokouhlý fotoaparát, F2,2, uhol záberu 123°

12 Mpx širokouhlý fotoaparát, F1,8, Dual Pixel AF, OIS

8 Mpx fotoaparát s teleobjektívom, F2,4, 30× Space Zoom

Predný

32 Mpx selfie fotoaparát, F2,2, uhol záberu 81°

Procesor

Qualcomm Snapdragon 888 (5nm)[iv]

Pamäť[v]

6 GB RAM a 128 GB interný úložný priestor

Batéria[vi]

4 500 mAh

Nabíjanie[vii]

25 W cez kábel

15 W bezdrôtovo

Wireless PowerShare

Operačný systém

Android 12

Siete

2G GSM, 3G WCDMA, 4G LTE FDD, 4G LTE TDD, 4G 4×4 MIMO, 5G Sub6 FDD, 5G Sub6 TDD, 5G 4×4 MIMO

Senzory

Akcelerometer, barometer, snímač odtlačkov prstov, gyroskopický senzor, geomagnetický senzor, Hallov senzor, svetelný senzor, senzor priblíženia.

Odolnosť voči vode

IP68[viii]

 

 

[i] Uhlopriečka displeja Galaxy S21 FE 5G je v plnom obdĺžniku 6,4" a s prihliadnutím k zaobleným rohom 6,3"; skutočná zobrazovacia plocha je menšia kvôli zaobleným rohom a otvoru pre fotoaparát.

[ii] K dispozícii pri nastavení 120 Hz zobrazenia a v hernom režime.

[iii] K dispozícii pri nastavení 120 Hz zobrazenia a v hernom režime.

[iv] Môže sa líšiť podľa krajiny a operátora.

[v] Dostupná pamäťová kapacita sa môže líšiť podľa krajiny, modelu alebo operátora. Skutočná dostupná pamäťová kapacita sa môže líšiť podľa predinštalovaného softvéru, krajiny, modelu a veľkosti/formátu súborov.

[vi] Typická hodnota podľa nezávislých laboratórnych testov. Typickou hodnotou sa rozumie priemerná odhadovaná hodnota vzhľadom k odchýlkam kapacity batérie u testovaných vzoriek podľa štandardu IEC 61960. Menovitá (minimálna) kapacita pri Galaxy S21 FE je 4.370 mAh. Skutočná výdrž batérie závisí od podmienok v sieti, spôsobu používania a ďalších faktorov.

[vii] Nabíjačka sa predáva samostatne.

[viii] Odolnosť voči vode do hĺbky až 1,5 m po dobu až 30 minút zodpovedá stupňu krytia IPX8. Po namočení opláchnite nečistoty a osušte.

Výkon, displej a výdrž, ktoré potrebujete

Fanúšikovia značky Samsung uviedli, že výkon a displej sú rozhodujúcimi faktormi, ktoré umožňujú držať krok s neustále sa zvyšujúcimi požiadavkami dnešného dynamického sveta. Preto je smartfón S21 FE 5G vybavený najnovším, superrýchlym procesorom používaným v rade Galaxy S21. Milovníci videí ocenia superostrý displej Dynamic AMOLED 2X s vysokým rozlíšením. Náruživých hráčov poteší najmä plynulá grafika so 120 Hz obnovovacou frekvenciou pre intenzívnejšie herné zážitky, ako aj 240 Hz odozva dotykovej obrazovky, ktorá posunie ich herné zručnosti do nových výšin.[i]

 

Dlhá výdrž batérie je tiež najvyššou prioritou pre aktívnych používateľov, ktorí často cestujú. Smartfón S21 FE 5G je vybavený batériou, ktorá poskytuje dostatok energie na celý deň používania v práci, doma a všade medzi tým. Vďaka možnosti superrýchleho nabíjania s výkonom 25 W ho možno nabiť už za 30 minút[ii],[iii] o viac ako 50 %, takže všetky skvelé funkcie tohto zariadenia môžete využívať prakticky nepretržite.

 

Vynikajúce fotografie

Séria Galaxy S21 je známa svojimi špičkovými fotoaparátmi a S21 FE 5G je vybavený rovnakým súborom profesionálnych fotomodulov, akým boli vytvorené svetovo najoceňovanejšie snímky. Amatérski aj profesionálni fotografi môžu jednoducho upravovať, publikovať a zdieľať obsah, ktorý upúta pozornosť. V porovnaní s modelom S20 FE bol vylepšený aj nočný režim, ktorý umožňuje mimoriadne dobre vykreslené fotografie aj pri veľmi slabom osvetlení, napríklad na nočných akciách s priateľmi. K dispozícii je aj skvelý 32-megapixelový predný fotoaparát, ktorý môžete použiť na kvalitné selfie s najlepšími priateľmi. Snímky môžete ešte upraviť pomocou funkcie AI Face Restoration, aby ste mali istotu, že budete vyzerať čo najlepšie. Vďaka funkcii duálneho nahrávania môžete dokonca zachytiť, čo sa deje pred vami aj za vami - stačí spustiť nahrávanie a smartfón bude súčasne nahrávať zábery predným aj zadným objektívom.

 

Ľahko prispôsobiteľné a bezpečné používateľské prostredie

Intuitívne používateľské rozhranie Samsung One UI 4 vám umožňuje navrhnúť si ideálne mobilné prostredie - také, ktoré vyhovuje vašim potrebám a umožňuje vám ukázať, kto ste. Vďaka väčším možnostiam prispôsobenia a väčšej ochrane súkromia budete mať všetko pod kontrolou. Môžete si prispôsobiť domovskú obrazovku, ikony, oznámenia, tapety[iv] a ďalšie prvky, napríklad vylepšené widgety ponúkajúce rozsiahle možnosti personalizácie. Spoločnosť Samsung verí, že skutočne prispôsobiteľné prostredie neznamená len zmenu grafiky a celkového vzhľadu. Na zaistenie pocitu bezpečnosti a ochrany je S21 FE 5G vybavený novým panelom ochrany osobných údajov, ktorý sústreďuje ovládacie prvky zabezpečenia na jednom ľahko prístupnom mieste, takže používanie rozhrania One UI 4 na Galaxy S21 FE 5G je rovnako jednoduché ako bezpečné.

 

[i] K dispozícii pri nastavení 120 Hz zobrazenia a v hernom režime.

[ii] Nabíjanie pomocou 25 W superrýchlej nabíjačky z 0 na 50 %. Nabíjačka sa predáva samostatne.

[iii] Typická hodnota podľa nezávislých laboratórnych testov. Typickou hodnotou sa rozumie priemerná odhadovaná hodnota vzhľadom k odchýlkam kapacity batérie u testovaných vzoriek podľa štandardu IEC 61960. Menovitá (minimálna) kapacita pri Galaxy S21 FE je 4.370 mAh. Skutočná výdrž batérie závisí od podmienok v sieti, spôsobu používania a ďalších faktorov.

[iv] Niektoré môžu byť spoplatnené.

Príslušenstvo:

Alternatívne produkty

Nastaviť sledovanie

Chcem byť informovaný:

€ s DPH