Galaxy AI

Galaxy AI je tu

Ďalšia veľká vec je tu. Prichádza umelá inteligencia Galaxy AI. Vytvorená presne pre teba, aby popustila uzdu tvojej kreativite, zvýšila tvoju produktivitu a odomkla pred tebou svet nových možností. V tvojich rukách bude umelá inteligencia ľudskejšia, spoľahlivejšia, zmysluplnejšia a bezpečnejšia naprieč všetkými zariadeniami.
Život sa pred tebou otvorí vďaka Galaxy AI.


CIRCLE TO SEARCH

Zakrúžkuj. Vyhľadaj. Nájdi.

Je tu nový spôsob vyhľadávania – Circle to Search with Google. Či už sa jedná o obrázok, ktorý nájdeš online, alebo ho odfotíš, zakrúžkuj perom S Pen alebo len svojim prstom, čo ťa zaujíma. Výsledky sa dozvieš okamžite a jedným ťahom.


SIMLUTÁNNÝ PREKLAD

Prelož svoje hovory okamžite

Jednoducho telefonuj bez obmedzenia. Funkcia Simultánny preklad tvoj hovor okamžite preloží a pomôže ti prekonať jazykové bariéry. Je to ako mať svojho vlastného tlmočníka.


ASISTENT FOTOGRAFIÍ

Pozdvihni každý snímok na novú úroveň vďaka AI

Vytvor fotografie podľa svojich predstáv vďaka funkcii Asistent fotografií. Pohybuj s objektmi, približuj, otáčaj a upravuj svoje fotografie pomocou AI.


TLMOČNÍK

Prelož svoje konverzácie okamžite

Už nebudeš potrebovať tlmočníka, keď sa budeš baviť s cudzincom. Svoje konverzácie si v reálnom čase jednoducho preložíš na svojom telefóne. Len stlač tlačidlo a Galaxy AI ti všetko preloží. Jazykové bariéry pre teba už nebudú žiadnou prekážkou.Ako čo najlepšie využiť Galaxy AI

Ako používať Tlmočníka? Ako používať Photo Assistant?
Ako používať funkciu simultánneho prekladu? Ako používať funkciu krúžku a vyhľadávania?
Sprievodca Galaxy AI

 

Stránky