Inteligentné práčky Samsung Bespoke

Objavte novú radu pračiek a sušiček Samsung BESPOKE AI. Ide o sériu najinteligentnějších a najúspornějších spotrebičov, ktoré vynikajú v starostlivosti a o prádlo.

PREČO SI VYBRAT PRAČKY SAMSUNG BESPOKE AI?

SÚ ÚSPORNÉ A VÝKONNÉ

Pračky Samsung BESPOKE AI vás ohromia kapacitou bubna až na 11 kg prádla pri štandardných rozmeroch spotrebiča. Možete smelo prať vačšie dávky prádla a menej často.

Aj pri praní bežných dávok je pračka velmi šetrná k vašej penaženke aj k životnému prostrediu vďaka AI EcoBubble. Pod bubnom je čerpadlo, ktoré zmiešava vodu vzduch a prášok a do prádla ide priamo aktívna pena, ktorá je efektívnejšia.

Parný program Hygiene Steam odstráni 99,9% bakterií a alergénov.

Technológia QuickDrive zníži dobu prania až o 50%.

SÚ SKUTOČNE INTELIGENTNÉ

Nebaví vás nastavovať parametre prania, AI Wash algoritmy zistia váhu, zašpinenie a typ prádla a podľa toho nastavia alebo upravia prebiehajúce  pranie.

AutoDispense automaticky nadávkuje prací gel zo zásobníku.

Pračky s wifi sú ovládatelné pomocou aplikácie SmartThings odkiaľkoľvek. Aplikacia ďalej umožňuje pridávat programy naviac, aktivovat extra úsporný režim a prehľadne vám ukáže štatistiky spotreby.

Majú samočistenie bubna bez chémie a automatické vyplachovanie zásuvky na prací prášok.

SÚ ZÁRUKOU KVALITY

Používajú veľmi tichý digitálny invertorový motor s 20-ročnou zárukou. Pri vyšších modeloch sú dvierka z odolného tvrdeného skla.